Рад – Црвена Звезда: 0-5 (0-3)

Стадион: Краљ Петар Први

Играно без присуства публике

Судија: Грујић Данило

Стрелци: 23. минут 0:1 – Иванић из пенала, 30. минут 0:2 – Бабић, 36. минут 0:3 – Вукановић, 57. минут 0:4 – Дегенек, 82. минут 0:5 – Вукановић

Жути картони: Перендија, Буснић ( Рад ), Павков ( Црвена Звезда )

РАД: Марковић, Добријевић, Перендија ( од 60. минута Стојановић ), Танасијевић, Милошевић ( од 70. минута Николић ), Буснић, Зоговић ( од 53. минута Касалица ), Лазаревић, Живковић, Трифуновић ( од 70. минута Јовановић ), Калуђеровић ( од 70. минута Ковачевић )

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Дегенек, Иванић, Бабић ( од 61. минута Панков ), Томане ( од 61. минута Павков ), Петровић ( од 75. минута Јовичић ),

Николић ( од 46. минута Гаврић ), Родић, Ел Фарду Бен ( од 61. минута Јованчић ), Гобељић, Вукановић

Тамо где је стала пре прекида првенства Црвена Звезда је кренула и у наставку шампионата, па је победом над Радом оверила 31. титулу државног шампиона и

прославила годишњицу Барија. Голове за црвено-беле постигли су Иванић у 23., Бабић у 30. и Вукановић у 36. минуту. Пре почетка утакмице минутом ћутања одата

је почаст жртвама корона вируса.

Скоро четвртину меча Звезда се мучила да озбиљније угрози гол Марковића. Ипак до вођства црвено-бели су стигли у 23. минуту када је Иванић био прецизан са беле

тачке. Најстрожој казни претходио је прекршај Перендије над Вукановићем. Само седам минута касније на асистенцију Иванића, Бабић је дуплирао предност.

У 36. минуту на додавање Бена, Вукановић је приморао Марковића да по трећи пут вади лопту из мреже.

До четвртог погодка Звезда је стигла у 57. минуту. После корнера са десне стране Марковић је лоше проценио лет лопте, па Дегенеку није било тешко да главом

пошаље лопту у мрежу. У 75. минуту Јованчић је шутирао са велике дистанце, али је погодио пречку. Осам минута пре краја утакмице Вукановић је на асистенцију