РАД: Кахриман, Лазаревић, Ђорић, Цигер, Радивојевић ( од 73. Трнинић ), Буснић,

Дамњановић ( од 73. Новаковић ), Ђурић, Јовановић ( од 59. Газивода ), Живковић ( од 73. Трифуновић ), Ковачевић ( од 59. Радуновић ).

ВОЈВОДИНА: Вуклиш, Ђорђевић, Деветак, Андрић, Дринчић, Мркаић ( од 69. Младеновић ), Топић ( од 46. Стојковић ), Вукадиновић ( од 80. Гемовић ), Човић ( од 73. Зукић ), Бралић, Бојић ( од 80. Новевски ).

Фудбалери Војводине на свом терену савладали су екипу Рада резултатом 4:1.

У мечу 11. кола Линглонг Суперлиге Србије, без присуства публике, голове за домаћина постигли су Бралић у 12. , Човић у 55. , Дамњановић ( аутогол ) у 69. и Вукадиновић ( пенал ) у 79. минуту, док је једини гол за грађевинаре постигао Живковић у 3. минуту.

Грађевинари су добро отворили меч и већ у 3. минуту стигли до вођства. На левој страни Дамњановић се домогао лопте, упослио Радивојевића који је послужио Живковића прецизном лоптом и није му било тешко да из “петерца” прецизним ударцем затресе мрежу домаћина, доведе Рад у предност и уједно постигне и свој први погодак за небеско плаве.

Кратко је трајала радост у табору плаво-белих. Дринчић је у 11. минуту центрирао, из слободног ударца, Бралић је неометано скочио и поравнао резултат.

После првих пола сата прилично уједначене игре, Војводина је у 31. минуту преко Андрића и Бојића могла до предности, али се Кахриман истакао. Топић је у два наврата претио мрежи, међутим голман грађевинара се није дао изненадити.

У наставку меча у 46. минуту одличан ударац Вукадиновића и још једна сјајна интервенција Кахримана. Минут касније покушај Човића, али још једном је голман грађевинара оправдао поверење и показао зашто је доведен.

Ипак Воша је стигла до предности у 55. минуту. На центаршут Бојића, Човић је опет одлично скочио и прецизним ударцем главом послао лопту у доњи угао голмана грађевинара.

Већ у 69. минуту било је 3:1 за Војводину. Бојић је шутирао са петнаестак метара, лопта је погодила Дамњановића и завршила у мрежи грађевинара.

Тачку на овај меч ставио је Вукадиновић у 79. минуту са беле тачке, а најстрожој казни предходило је играње руком Лазаревића у шестнаест метара.

Већ у среду плаво-бели на Бањици дочекују Колубару, у оквиру утакмице 1/16 Купа Србије.