Рад:Марковић, Башановић, Ђорић, Добријевић, Милутиновић, Трнинић, Дамјановић,Грубишић, Јовановић, Илић, Ковачевић.

Играли су још и: Лековић, Стојановић, Пахомов, Дедијер, Живковић.

Спартак:Дојмовић, Милошевић, Иванчевић, Мажић, Дунђерски, Ђурашовић, Милић, Туфегџић, Савковић, Николић, Бијеловић.

Играли су још и: Гојковић, Вујановић, Миодраговић, Шормаз.

Награда за добар рад, уследила је на самом крају припрема. Грађевинари у последњој контролној утакмици савладали су суботички Спартак резултатом 1:0. Стрелац одлучујућег погодка био је Јовановић Саша. Пре почетка утакмице минутом ћутања играчи, као и сви присутни, одали су почаст преминулом Владимиру Булатовићу.

У 9. Минуту утакмице након акције и додавања Мирића и Дунђерског, запретио јеСавковић, али недовољно јаким шутом да би уопше створио било какву претњу за

Марковића. Пар минута касније Ковачевић је успео да сачува лопту и упути идеалан центаршут, међутим није било никога да такву лопту испрати. У 19. Минуту Грубишић је пробио по десној страни, додао до Милутиновића који је центрирао, снашао се Илић и главом уназад покушао да упосли неког од саиграча, али је до

лопте први стигао Дојмовић. Минут касније могао је Спартак да наплати промашај, идеалну лопту у простор од Савковића добио је Николић и несебично упослио

Милошевића, који је шутирао, али је Марковић још једном изванредном одбраном потврио свој квалитет. Низали су се напади и са једне, и са друге стране. У 42.

Минуту на асистенцију Трнинића, шутирао је Јовановић са двадесет и пет метара тик изнад пречке. Након три минута, у последњем минуту игре првог полувремена,

поновљени сценарио, али овога пута лопта иза леђа Дојмовића. Рад је на паузу отишао са предношћу 1:0, голом Јовановић Саше.

Настављена је утакмица у ништа мањем темпу, али наизлед у првих петнаестак минута без пуно шанси. У 58. Минуту припретио је Илић шутом са двадесет метара, нажалост плаво-белих лопта је завршила право у рукама голмана. Три минута касније Голубари могли су до изједначења преко Милошевића и Гојкова, али је Марковић поново сачувао своју мрежу. У 72. минуту након мајсторије Живковића шансу је имао Дамјановић да увећа предност, али је одбрана Спартака добро реаговала. Претио је Рад у наставку изнова и изнова, након истрчавања Башановића, који је центрирао до Дедијера, млади Грађевинар ”заломио је” и шутирао, међутим изнад гола. Последњу шансу да увећа предност и поново се упише у листу стрелаца пропустио је Јовановић у 86. минуту када је у казненомпростору предуго чекао на ударац, а затим вратио до Живовића чији је шут био недовољно јак за постизање погодка.

Утакмицом против Спартака Грађевинари су крунисали боравак на Златибору, победом и одличом игром за крај као доказом да екипа иде у правом смеру.