Без присуства публике

Судија: Петар Пипер

Жути картони: Урошевић ( Партизан ), Трнинић и Ђурић ( Рад )

Црвени картони: Ђорић ( Рад )

Стрелци: Стојсављевић (аг) у 31. минуту, Стевановић у 50. минуту и Садик у 80. минуту (п)

ПАРТИЗАН: Поповић, Натхо ( Шћекић од 69. минута ), Садик, Асано ( Чолић од 83. минута ), Витас, Здјелар, Остојић,

Миљковић ( Лутовац од 83. минута ), Марковић ( Матић од 61. минута ), Урошевић, Стевановић ( Стојковић од 69. минута)

РАД: Марковић, Ђорић, Јовановић, Новаковић, Буснић, Лазаревић, Милутиновић, Живковић

( Газивода од 73. минута ), Трифуновић ( Зоговић од 46. минута ), СтојсављевиЋ, Трнинић ( Ђурић од 19. минута )

Црно-бели су савладали Рад на свом терену са 3:0 и направили добру увертиру за Молдавију. Рад је одлично парирао Партизану у првих пола сата игре. Само минут касније откључана је брава Душана Марковића. Црно-бели су стигли до предности из нетипичне сцене. Стевановић је центрирао са леве стране, Лазар Марковић је пребацио лопту главом у петерац, а Лазар Стојсављевић је неспретно послао лопту у сопствену мрежу, и ако није било потребе за интервенцијом јер никога није било од Партизанових играча у његовој близини. Овакав несрећан аутогол се ретко виђа на фудбалским теренима.

До одласка на одмор издвајамо ударац Трифуновића у 25. минуту, Марковића у 35. минуту и Остојића у 30. минуту, али није било промене резултата.

У нааставку меча ( 47. минут ) хендикеп за грађевинаре. Ђорић је са леђа саплео Садика, а судија Пипер му је показао црвени картон.

Три минута касније мајсторија Стевановића, када је са 16 метара погодио супротни угао немоћног Марковића.

После тога, одбрана Рада деловала је поразно, голман Марковић је све више имао посла ( Асано у 52. и 63. минуту, Натхо у 55. минуту ), али га је одлично обавио.

Тачку на овај мећ ставио је Садик у 80. минуту са пенала, коме је претходио прекршај Буснића над Асаном.