ОМЛАДИНСКА ШКОЛА – РЕЗУЛТАТИ (ФСБ)

ФСБ

ЛИГА МЛАЂИХ ОМЛАДИНАЦА БЕОГРАДА ГРУПА “А”


1.КОЛО 24.08.2019. 09:00 ВОЖДОВАЦ – РАД: 5-3

2.КОЛО 28.08.2019. 08:30 РАД – ЗЕМУН: 3-0

3.КОЛО 01.09.2019. 10:00 ИМТ – РАД: 0-3

4.КОЛО 08.09.2019. 10:00 РАД – ЛОКОМОТИВА: 8-1

5.КОЛО 14.09.2019. 09:30 БСК БОРЧА – РАД: 0-1

6.КОЛО 21.09.2019. 11:30 БРОДАРАЦ – РАД: 1-3

7.КОЛО РАД – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: /

8.КОЛО 6.10.2019. 12:30 ПАРТИЗАН – РАД: 3-0

9.КОЛО 13:10.2019. 10:30 РАД – РАДНИЧКИ НБ: 0-3


ЛИГА МЛАЂИХ КАДЕТА БЕОГРАДА ГРУПА “А”


1.КОЛО 24.08.2019. 09:00 РАД – 011: 3-0

2.КОЛО 28.08.2019. 12:00 РАДНИЧКИ НБ – РАД: 2-1

3.КОЛО 31.08.2019. 12:30 РАД – СТУДЕНТСКИ ГРАД: 5-0

4.КОЛО 09.09.2019. 11:00 ЗЕМУН – РАД: 2-1

5.КОЛО 14.09.2019. 15:00 РАД – БСК БОРЧА: 7-0

6.КОЛО 21.09.2019. 11:00 ЛОКОМОТИВА – РАД: 0-3

7.КОЛО 28.09.2019. 15:00 РАД – БРОДАРАЦ: 1-1

8.КОЛО 6.10.2019. 09:30 РАД – ПАРТИЗАН:

9.КОЛО 13.10.2019. 12:45 ОФК БЕОГРАД – РАД: 0-0


ЛИГА МЛАЂИХ КАДЕТА БЕОГРАДА ГРУПА “Б”


1.КОЛО 25.08.2019. 09:00 ДИФ – РАД Б : 1-1

2.КОЛО 01.09.2019. 09:00 РАД Б – АДА: 0-0

3.КОЛО 08.09.2019. 09:00 ИМТ – РАД Б: 3-3

4.КОЛО 14.09.2019. 17:00 РАД Б – РАКОВИЦА: 5-1

5.КОЛО 21.09.2019. 11:00 ЗЕМУН Б – РАД Б: /

6.КОЛО 29.09.2019. 12:00 РАД Б – НАПРЕДАК МЕДОШЕВАЦ: 4-0

7.КОЛО 05.10.2019. 14:00 ГРАФИЧАР – РАД Б:

8.КОЛО 13.10.2019. 13:00 ГСП ПОЛЕТ ДОРЋОЛ – РАД Б: 0-7


ЛИГА МЛАЂИХ КАДЕТА БЕОГРАДА ГРУПА “В”


1.КОЛО ЛОКОМОТИВА В – РАД В: /

2.КОЛО РАД В – ВРЧИН: /

3.КОЛО 08.09.2019. 10:00 ВРАНИЋ – РАД В: 1-0

4.КОЛО РАД В – КОРМОРАН: /

5.КОЛО 22.09.2019. 10:00 ЗАБРЕЖЈЕ – РАД В: 1-3

6.КОЛО 28.09.2019. 08:30 РАД В – СОПОТ: 0-4

7.КОЛО 05.10.2019. 13:00 БАСК – РАД В:

8.КОЛО 13.10.2019. 10:00 ОФК БЕОГРАД В – РАД В:


ПРВА ЛИГА ПИОНИРА БЕОГРАДА


1.КОЛО 08.09.2019. 17:00 РАД – ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: 0-1

2.КОЛО 15.09.2019. 14:30 ИНТЕРНАЦИОНАЛ – РАД: 3-7

3.КОЛО 21.09.2019. 10:00 РАД – РАДНИЧКИ НБ: 8-0

4.КОЛО 29.09.2019. 10:00 РАД – БРОДАРАЦ: 1-0

5.КОЛО 05.10.2019. 11:00 ОФК БЕОГРАД – РАД: 3-1

6.КОЛО 12.10.2019. 10:30 РАД – РАДНИЧКИ ОБРЕНОВАЦ: 3-2


ЛИГА МЛАЂИХ ПИОНИРА БЕОГРАДА ГРУПА “А”


1.КОЛО 25.08.2019. 11:00 011 – РАД: 0-1

2.КОЛО 28.08.2019. 11:00 РАД – ЗЕМУН: 2-0

3.КОЛО 31.08.2019. 09:00 ЧУКАРИЧКИ – РАД: 7-1

4.КОЛО 28.09.2019. 09:00 ВОЖДОВАЦ – РАД: 1-2

5.КОЛО 15.09.2019. 12:30 РАД – ТЕЛЕОПТИК: 1-2

6.КОЛО 24.09.2019. 20:00 ИНТЕРНАЦИОНАЛ – РАД: 0-4

7.КОЛО 28.09.2019. 17:00 РАД -БРОДАРАЦ: 0-0

8.КОЛО 05.10.2019. 08:45 СИНЂЕЛИЋ – РАД: 2-1

9.КОЛО 12.10.2019. 08:30 РАД – ОФК БЕОГРАД: 1-1


ЛИГА МЛАЂИХ ПИОНИРА БЕОГРАДА ГРУПА “Б”


1.КОЛО 25.08.2019. 14:00 РАД Б – ЛОКОМОТИВА: /

2.КОЛО 31.08.2019. 09:00 ПАРТИЗАН – РАД Б: 3-1

3.КОЛО 08.09.2019. 12:00 РАД Б – ОБРЕНОВАЦ 1905: 6-0

4.КОЛО 15.09.2019. 19:00 АДА – РАД Б: 1-3

5.КОЛО 21.09.2019. 12:00 РАД Б – БАЛКАН: 0-1

6.КОЛО 29.09.2019. 13:30 БСК БОРЧА – РАД Б: 3-0

7.КОЛО 06.10.2019. 11:30 РАД Б – ЖАРКОВО 2000: 1-4

8.КОЛО 12.10.2019. 08:45 ОЛИМПИК – РАД В:


ПРВА ЛИГА ПЕТЛИЋА БЕОГРАДА ГРУПА “Б”


1.КОЛО ЗЕМУН – РАД: /

2.КОЛО 15.09.2019. 11:00 РАД – ЖАРКОВО 2000: 3-0

3.КОЛО 22.09.2019. 16:00 КОЛУБАРА – РАД: 2-1

4.КОЛО 29.09.2019. 08:00 РАД – ОЛИМПИК: 3-3

5.КОЛО 6.10.2019. 12:00 ЦРВЕНИ ОРАО – РАД: 2-1

6.КОЛО 12.10.2019. 16:00 ГРАФИЧАР – РАД: 2-1