СТАДИОН: Краљ Петар Први

БЕЗ ГЛЕДАЛАЦА

СУДИЈА: Зоран Широки

ЖУТИ КАРТОНИ: Блажић, Трнинић, Новаковић (Рад), Симић (Војводина)

РАД: Кахриман, Станисављевић (Тучевић од 88. минута), Калуђеровић (Новаковић од 88. минута), Цигер, Гојковић (Јовановић од 70. минута), Лазаревић, Шарић (Буснић од 63. минута), Блажић, Радивојевић, Караклајић (Младеновић од 63. минута), Трнинић

ВОЈВОДИНА: Вуклиш, Деветак, Максимовић (Стојковић од 55. минута), Саничанин, Зукић (Кабић од 65. минута), Андрић, Дринчић, Симић, Мркаић, Гемовић (Новевски од 69. минута), Бралић

Нема сумње да пролеже протиче у небеско-плавим бојама. Са учинком у наставку од 5 победа и осбојених 17 бодоба, Грађевинари су надмашили јесењи скроман учинак.

Први покушај на утакмици имали су гости у 6. минуту преко Вељка Симића, али је његов шут завршио преко гола Дамира Кахримана. Није се много чекало на реакцију Грађевинара. Лопту после Лазаревићевог центаршута са десне стране избацио је неко од дефанзиваца Војводине, она је отишла далеко у вис, после чега је успео да је прихвати Лука Гојковић и са око 12 метара лоше упути ударац. Одговорили су гости преко солопродора Вељка Симића и ударца са ивице казненог простора ка даљој стативи, голман Рада овај ударац је испратио погледом, али је и то било довољно, јер је лопта ишла поред стативе. Још један одбитак из ваздуха пао је пред ногу Грађевинара, овог пута ударац је опробао Милан Лазаревић, али је био изблокиран. Кад не могу да запрете из казненог простора, Новосађани су покушали да угрозе Кахримана ван истог. Ударац је опробао са преко 20 метара Синиша Саничанин, али је чувар мреже Рада успео лопту која је ишла директно у њега да избаци у корнер. Рад је најбољу прилику имао у првом полувремену после центаршута Блажића, лоптом је играо леви бек Војводине Милош Деветак и умало је у жељи да интервенише послао у сопствену мрежу. У 37. минуту Војводина је имала колосалну шансу искусни Никола Дринчић скоро перфектно је центрирао ка Николи Андрићу, чији ударац главом је голман Кахриман у паду успео да одбрани и гостима омогући само корнер. Просто је зачуђујуће шта је успео да промаши Марко Шарић после одличне дубинске лопте Александра Трнинића, ушао је у казнени простор искоса са десне стране и са неких седам метара шутирао само у спољну мрежу. Убрзо су Грађевинари поново запретили овог пута комбиновали су Лука Гојковић и Марко Шарић чији ударац главом није завршио иза Горана Вуклиша. Судија Зоран Широки је у трећем минуту наставка показао на белу тачку после контакта у казненом простору Петра Караклајића и Дејана Зукића. Одговорност је преузео Андрија Калуђеровић који је успешно реализовао најстрожу казну- 1:0. Новим голом у Супер лиги, искусни нападач је наставио борбу са Бојовићем из Младости за наслов најбољег стрелца свих времена. Убрзо је Горан Вуклиш морао поново да вади лопту из мреже. Филип Станисављевић је водио лопту после чега је проиграо Милана Лазаревића, који је у ,,трепавицу“ погодио Андрију Калуђеровић за мат овог пута главом из казненог простора. Новом реализацијом Андрија Калуђеровић је стигао Бојовића из Младости на вечној листи стрелаца. Гости су тражили најстрожу казну у 59. минуту после контакта Марка Блажића са Вељком Симићем али судија Широки је само одмахнуо рукама и наставио игру.. Чини се да је највише стало да остане непоражен искусном Николи Андрићу после покушаја у првом полвуремену, у 76. минуту је шутирао главом ка Кахриману, који је ухватио ,,живу“ лопту из непосредне близине. За сваку похвалу је била интервенција данас сјајног Бојана Цигера у 88. минуту, када је на гол линији ударац Вељка Симића са ивице казненог прсторауспео главом избацио у поље и тиме сачувао Радову мрежу нетактнутом.