Судија: Петар Пипер.

Гледалаца: 400.

Стрелци: 1:0 Балабановић у 32. и 1:1 Томић у 67. минуту.

Жути картони: Јовановић, Башановић, Буснић (Рад) и Макарић, Пантић и Зоговић (Бачка).

Рад: Марковић, Смиљанић, Касалица, Башановић, Веселиновић (од 73. минута Трифуновић), Јовановић, Шипчић (од 21.минута Илић), Стевић (од 63. минута Буснић), Балабановић, Баиновић, Перендија.

Бачка: Зоговић, Гојковић, Жарковић, Бјелош, Макарић (од 90.минута Жакула), Јовановић, Пантић, Грабеж, Томић (од 84.минута Ђурић), Радиновић, Гаврић (од 59.минута Радовић).

После нерешених исхода против Земуна, Динама из Врања и Мачве, бањички суперлигаш је забележио и четврти узастопни реми у наставку шампионата играјући против Бачке 1:1!

Слађи део бодовног колача припао је тиму из Бачке Паланке, а оно што може да брине стручни штаб „грађевинара“ поред неоствареног тријумфа, јесу повреде дефанзиваца Стевића и Шипчића и питање је да ли ће бити спремни за наредни првенствени дуел против Пролетера у Новом Саду.

У „игри без игре“, највише је изгубила публика која је присуствовала меча, јер приказом на терену, тешко да би оба тима завредела прелазну оцену.

Дуго је трајало почетно испитивање снага, па ниједна екипа није створила озбиљнију шансу у првих пола сата игре.Попут тврде шаховске партије чекало се на кикс противника, играло се углавном између два шеснаестерца,  при чему се много грешило на обе стране. Иако се очекивало да ћемо још дуго гледати „опипавање пулса“ противника Рад је стигао до предности у 32. минуту. Баиновић је убацио лопту из корнера на другу стативу где се Балабановић најбоље снашао и главом спровео лопту у мрежу за велико славље грађевинара – 1:0!

Било је то све у првом полувремену, тако да се на одмор отишло с минималном предношћу бањичког суперлигаша. Уз постигнути погодак Рад је извео и шест  корнера, док гост из Бачке Паланке буквално није упутио ударац ка голу Марковића.

У наставку – слична прича. „Грађевинари“ као да су се уплашили „минималца“, па су  дозволилии  да се Бачка постепено ослободи притиска, а наговештај промене резултата десио се у 55. минуту када је ударац Грабежа, са ивице шеснаестерца искоса, завршио поред саме стативе. Лагана теренска иницијатива  гостију крунисана је поравнањем резултата у 67. минуту. Голман Зоговић је добацио лопту Јовановићу, овај је дубинском лоптом пронашао Пантића који је  измакао пажњи  одбране „грађевинара“ и лоб ударцем са 18 метара матирао истрчалог голмана Марковића. До краја утакмице, уосталом као и током целог меча није  било умирања у лепоти фудбалске игре, већ игра без игре, а муке „грађевинара“ и њихових верних присталица  могао је да скрати  Милош Трифуновић у надокнади времена , али је после његовог ударца лопта одскакутала тик поред саме стативе.

У наредном колу тим из Црнотравске улице гостује у „Српској Атини“ против суперлигаша са Слане Баре, екипе Пролетера.